Hírek

Közel 200 sportolót díjaztak a Sportiskolában

2018. február 14.

Közel 200 sportolót, edzőt, sportaktívát jutalmaztak a PSN Zrt. Sportiskola immár hagyományosnak mondható díjátadóján, amelyen Hirth István kerékpárversenyző vehette át Páva Zsolt polgármestertől a város sportdíját.

Közel 200 sportolót díjaztak a Sportiskolában

Többéves hagyomány a PSN Zrt. Sportiskola életében, hogy kupákkal, elismerésekkel jutalmazzák a kimagaslóan jó eredményt elérő sportolókat, edzőiket, a versenyeztetésben közreműködő sportaktívákat, illetve a diákolimpiákon legeredményesebben szereplő iskolákat. 

A díjazottak nevei és eredményei sportágak szerint felsorolva:

 

AEROBIK

Sportolók:

Felnőtt:

  1. Mazács Fanni: Világkupa 1. hely (csoport), Világjátékok 3. hely (aerodance, csoport), EB 2. hely (aerodance), 3. hely (csoport)
  2. Bali Dániel: Világkupa 1. hely (egyéni, csoport), Világjátékok 2. hely (páros), 3. hely (csoport), EB 1. hely (egyéni), 2. hely (páros), 3. hely (csoport)

Utánpótlás:

  1. Bali Bianka: EB 1. hely (csoport), országos 1. hely (csoport), 2. hely (egyéni)
  2. Ákoshegyi Dóra: EB 4. hely (csoport), Nemzetközi- és országos verseny 1. hely (egyéni), Világkupa 2. hely (trió, csoport)

Edzők:

Sümegi Odett

Horváth Beáta

Ludmann Fanni

Ragács Kíra

Varga-Réfi Eszter

 

ATLÉTIKA

Sportolók:

Kárpáti Enikő – U16 és EYOF válogatott kerettag, magasugrás -

-          Fedettpályás ifjúsági országos bajnok, magasugrás

-          Fedettpályás felnőtt országos bajnoki 3. hely, magasugrás

-          Diákolimpiai bajnok új diákolimpiai csúccsal, magasugrás V. korcsoport

-          Ifjúsági országos bajnok, magasugrás

-          Olimpiai Reménységek Versenye Csehország, 1. hely, magasugrás

-          U18 válogatott verseny 2. hely, magasugrás

-          Ifjúsági Liga döntő 1. hely, magasugrás

-          Szuper Liga döntő 4. hely, magasugrás

-          EYOF döntő, 8. hely, magasugrás

Skriván Bíbor – U16 válogatott kerettag, 4x100 -es váltó

-          Fedettpályás serdülő országos bajnok, 60 m

-          Serdülő Liga döntő 4. hely, 100 m

-          Serdülő Liga döntő 6. hely, 300m

-          Serdülő országos bajnoki 2. helyezett 4x100 m-es váltó tagja

-          U16 válogatott verseny 3. helyezett, 4x100m-es váltó

 Mészáros Babett

-          Fedettpályás újonc országos bajnok, 3000 m gyaloglás

-          Fiatalkorúak gyalogló országos bajnoka, újonc 5000 m gyaloglás

Borhy Anna - U16 válogatott kerettag, magasugrás, Kiemelt rúdugró program kerettag

-          Serdülő országos bajnoki 2. hely, magasugrás

-          Serdülő Liga döntő 3. hely, magasugrás

-          Serdülő Liga döntő 6. hely, rúdugrás

Otterbein Laura

-          Fedettpályás ifjúsági összetett bajnoki 2. hely

-          Fedettpályás ifjúsági országos bajnoki 3. hely, távolugrás

-          Ifjúsági országos bajnoki 3. helyezett, 100 m gát

 Schmidt Bence

-          Újonc országos bajnoki 2. hely, 60 m

-          Újonc összetett országos bajnoki 3. helyezett csapat tagja

-          Diákolmpia III. korcsoport 2. helyezett, 60m.

Garamvölgyi Petra - Kiemelt rúdugró program kerettag

-          Serdülő országos bajnoki 3. hely, távolugrás

-          Serdülő Liga döntő 4. hely, rúdugrás

-          Serdülő Liga döntő 5. hely, távolugrás

-          Serdülő Liga döntő 6. hely, 100 m

-          Serdülő országos bajnoki 2. helyezett 4x100 m-es váltó tagja

-          Diákolimpia IV. korcsoport leány 4x100 m-es váltó tagja
Brunner Hugó

-          Fedettpályás újonc országos bajnoki 3. hely, 60 m gát

-          Fedettpályás újonc országos bajnoki 3. hely 60 m

-          Újonc összetett országos bajnoki 3. helyezett csapat tagja

 Fazekas Milán Gábor

-          Budapest nyílt fedet pályás bajnokság 3000m: 2. helyezés

-          Magyar Egyetemi és főiskolás bajnokság 1500m : 2.helyezés

-          Magyar Egyetemi és főiskolás bajnokság 5000m : 3.helyezés

-          Atlétikai Magyar Bajnokság 5000m: 9. helyezés

-          Atléikai Magyar Szuperliga döntő 1500m: 4. helyezés

-          Atléikai Magyar Szuperliga döntő 5000m: 7. helyezés

 

Edzők:

Béliné Fekete Viktória

Kárpátiné Kövesi Enikő

Fogarasi Sándor

Putsay Zoltán

Putsayné Völgyi Erzsébet

 

HEGYI KERÉKPÁR

Sportolók, Edzők:

Papp Norbert  edző-versenyző

Szlovák Bajnokság Kalnica   III. helyezés master kategóriában

Bosnyák-Horvát Bajnokság Szarajevó  I. helyezés master kategóriában

Gráber Attila

Magyar Bajnokság Eplény III. helyezés merevgépes kategóriában

Glocker Zoltán

Bosnyák-Horvát Bajnokság Szarajevó  I. helyezés elite kategóriában

Nagy Sándor

Bosnyák-Horvát Bajnokság Szarajevó IV. helyezés master kategóriában

 

JÉGKORONG

Sportolók:

Kiemelkedő teljesítményükért:

1. Komáromi Bence 

2. Wágner Benjamin 

3.Béla Barnabás 

4. Gyöpös Levente 

5. Laudon József 

6. Vásárhelyi Gergő 

7.  Szalai Gergő 

8. Farkas Dávid 

9. Takács Zsombor 

10.  Újhelyi Hunor

 

Edzők:

Maretics György

Szuchovszky Tamás

 

KÉZILABDA

LEÁNY SZAKÁG:

Sportolók: Kiemelkedő edzésmunkájáért, szorgalmáért

OSB – Palaczki Lilla

U13 II.o. – Dézsi Nikol

U13 III.o. – Pál-Kovács Fanni

U11 – Soós Emese

U10 – Hartmann Mariann

U9 – Molnár Hanna

U8 – Vörös Eszter

U7 – Szalonna Petra

 

Edzők:

Darabos Daniella Anna

Székely Katalin

Pálmai Viktória

Szűcs Yvette

Hámori Réka

 

KÉZILABDA

FIÚ SZAKÁG:

 

Sportolók

Korosztályuk legjobbjai:

1.Okorie Péter

2. Papp Máté

3.Solti Máté

4. Őrlős Balázs

5.Solti Soma

6.Márton Bence

7.Kovács Zétény

8.Filák Márk

9. Kanizsai Bence

 

Edzők:

Wiesner László

Harmat Tamás

Toljsztih Szergej

Wald Benjamin

Koleszár György

Gúnya Ferenc

Tóth János

 

KOSÁRLABDA

Edzők:

Szakágukban végzett kiemelkedő edzői munkájukért

Zalay Zoltán

Rausch Gergő

 

LABDARÚGÁS

Sportolók:

1.Kovács Zalán U15 válogatott kerettag

2.Vogyicska Balázs U15 válogatott kerettag

3.Than Olivér U15 válogatott kerettag

4.Bischoff Marcell U17 válogatott kerettag

 

Edzők:

 

Csapat

Név

1.

Ovi

Soós Attila

2.

U08

Lutz András

3.

U08

Szabó Dávid

4.

U09

Koleszár Viktor

5.

U09

Szakály Bálint

6.

U10

Jasper Péter

7.

U11

Udvardi Zoltán

8.

U10-11

Egri Krisztián

9.

U8-U9

Szakály Bálint

10.

U10-U11

Czékus Zsuzsanna

11.

U12

Máté Győző

12.

U13

Élő Tibor

13.

U14

Rákóczy Gábor

14.

U15

Jelena Richárd

15.

U12-15

Kárpáti Petra

16.

U12-15

Telek István

17.

U12-15

Toma Árpád

18.

U16

Schneider Gábor

19.

U17

Kósa Sándor

20.

U19

Horváth Zoltán

21.

U16-19

Lőrinc Sándor

22.

U16-17

Veréb Viktor

23.

U19

Kárpáti Péter

24.

U19

Végi Jenő

25.

U8-15

Bogyay Zoltán

26.

U8-15

Sólyom Csaba

27.

U16-19

Volcsányi Csaba

28.

 

Szabados József

Szabó Dorottya

 

 

Sárai György Szakmai igazgató

Kulcsár Árpád, akadémia igazgató

Márton Gábor, felnőtt csapat edzője

Dávid Roland, technikai vezető

 

RÖVIDPÁLYÁS GYORSKORCSOLYA

Sportolók

Olimpiai kvóta- és pontszerzés

Knoch Viktor

Burján Csaba

 

Edző:

Lakatos Tamás

 

SPORTLÖVÉSZET

Sportoló:

Csonka Zsófia 

sportpisztoly 30+30 versenyszámban: Országos Bajnok döntő 33 belső tízes

Novisad Grand Prix II. hely 583 43 belső tízes

EB válogató 580 I. hely.

Légpisztoly 40 lövés: SV Martin 2017 Nemzetközi verseny Pélmonostor 385 I. hely ,379 döntő 234,8 I. hely

Hungarian Open Nyíregyháza döntő 212,3 III. hely

Budapest Bajnokság döntő 236,5 I. hely.

 

Edző:

Herbai János – szakosztály- és lőtérvezető

Csonka Péter, edző

 

SZINKRONÚSZÁS

Sportolók:

TAKÁCS FANNI

 junior korosztályú versenyző. Kimagasló sportolói munkájáért, eredményeiért -

 XXV. Országos Bajnokság - Egyéni versenyszám / technikai program - 3. helyezés; - Egyéni versenyszám / szabad program - 5. helyezés. IV. Hullám-kupa - Egyéni versenyszám – 2. helyezés. XXIV. Magyar Kupa nemzetközi szinkronúszó verseny - Egyéni versenyszám - 7. helyezés. Fő cél továbbra is a kiemelt versenyeken való eredményes részvétel, minősítés megszerzése.

 

UTÁNPÓTLÁS KOROSZTÁLYÚ CSAPAT - Kimagasló sportolói munkájukért, eredményeikért.

BAKÓ BORBÁLA

BÁRSONY LOTTI LUCA

BOLLA MYRTILL FANNI

BUGOVITS BORA

GYŐRFI DÓRA

KERN LILIEN

ZLATICS ANINA

XXV. Országos Bajnokság: - Kombinációs kűr versenyszám 5. helyezés. VII. Hungarian Open nemzetközi szinkronúszó verseny: - Kombinációs kűr versenyszám – 7. helyezés. 17th Primorje Synchro Cup nemzetközi szinkronúszó verseny: - Kombinációs kűr versenyszám – 5. helyezés. IV. Hullám-kupa országos szintű korosztályos verseny: - Kombinációs kűr versenyszám - 1. helyezés. Orka Kupa nemzetközi szinkronúszó verseny: - Kombinációs kűr versenyszám - 6. helyezés. Fő cél továbbra is a kiemelt versenyeken való eredményes részvétel, minősítés megszerzése. A sportolók felkészítője: Bertalan Anita

 

Edzők:

Balogh Gabriella

Bertalan Anita

Jáhn Rea

 

TORNA

Sportolók

  1. Herczeg Emília Vidék bajnokcsapat, Országos 2. helyezett csapat tagja, Egyéni Összetett Vidék és Országos bajnok
  2. Karsai Fanni Vidék bajnokcsapat, Országos 2. helyezett csapat tagja, Egyéni összetett Országos 3. helyezett.
  3. Solti Kata Ifjúsági másodosztály Országos összetett 5., Gerenda 2. helyezés. Kitartó munkájáért, szorgalmáért.
  4. Trombitás Hanna Ifjúsági másodosztály Országos egyéni szerenkénti bajnokság ugrás 2. korlát 1. helyezés és kitartó munkájáért és szorgalmáért.
  5. Göncz Rebeka országos egyéni 5. hely. Kiemelkedő munkájáért, a kicsik áldozatkész oktatásáért.
  6. Tiszperger Nikoletta országos 4. helyezett csapat tagja, kitartó és szorgalmas munkájáért.

 

Edzők:

Erdeiné Békési Valéria

Mészárosné Suha Mónika

Czirják Éva

Vecseyné Kieffer Andrea

Láng Dániel

Somogyi Attila

Márkovics Gábor

 

TRIATLON

Sportolók:

  1. Sárszegi Noémi: Európa Kupa 7. helyezett, U23-as sprint duatlon Országos Bajnok, U23 sprint triatlon OB 2. helyezett,
  2. Bicsák Bence: Világkupa győztes, U23-as Európa Bajnok, sprint duatlon Országos Bajnok, sprint triatlon Országos Bajnok,

Edzők:

Tóth Szilárd - Az Év Triatlonedzője 2017.

Tarnóczi Tamás: UP edző

Dr. Antal Dániel

 

ÚSZÁS

Sportolók

Hullámfürdő:

Kenderesi Tamás

 

Felnőtt OB.

200 pillangó

1.

 

 

Felnőtt OB.

100 pillangó

4.

 

 

Felnőtt OB.

50 pillangó

8.

 

 

Budapesti VB.

200 pillangó

4.

 

 

Rövidpályás Felnőtt OB.

200 pillangó

2.

 

 

Rövidpályás Felnőtt OB.

100 pillangó

4.

 

 

Rövidpályás Felnőtt OB.

200 gyors

7.

 

 

Rövidpályás EB Koppenhága.

200 pillangó

3.

 

 

 

 

 

Kovács Bálint

 

Serdülő OB.

200 pillangó

8.

 

 

 

 

 

Balogh Vivien

 

Nyíltvízi Serdülő OB.

5km

3.

 

 

 

 

 

Szabó Patrik

 

Cápa OB.

400 gyors

4.

 

 

Cápa OB.

200 mell

2.

 

 

Cápa OB.

1500 gyors

2.

 

 

Cápa OB.

200 vegyes

7.

 

 

Cápa OB.

200 gyors

5.

 

 

 

 

 

Sipos Tímea

 

Transzplantált VB.

25 gyors

1.

 

 

Transzplantált VB.

4x50 gyors váltó

4.

 

 

Transzplantált VB.

4x50 vegyes váltó

3.

 

 

 

 

 

Nyikos Emma

 

Béka Találkozó

50 hát

2.

 

ANK:

Konkoly Zsófia

 

Para VB.

100 hát

3.

 

 

Para VB.

200 vegyes

6.

 

 

Para VB.

100 pillangó

4.

 

 

Para VB.

400 gyors

7.

 

 

 

 

 

Sors Tamás

 

Para VB.

50 gyors

7.

 

 

 

 

 

Iván Bence

 

Para VB.

100 mell

6.

 

 

Para VB.

200 vegyes

5.

 

 

 

 

 

Bognár Gergő

 

Para VB.

50 hát

7.

 

 

Para VB.

200 gyors

6.

 

 

 

 

 

Péter Virág

 

Gyermek OB.

100 mell

1.

 

 

Gyermek OB.

200 mell

1.

 

 

Gyermek OB.

200 vegyes

3.

 

 

Gyermek OB.

400 gyors

3.

 

 

 

 

 

Séner Martin

 

Gyermek OB.

100 gyors

2.

 

 

Gyermek OB.

100 hát

2.

 

 

Gyermek OB.

200 vegyes

3.

 

 

Gyermek OB.

200 gyors

3.

50 gyorson és 100 gyorson korosztályos országos csúcsot úszott!

 

 

 

 

 

 

Péter Alex

 

Gyermek OB.

100 mell

4.

 

 

 

 

 

Jászó Ádám

 

Serdülő OB.

200 hát

4.

 

Edzők:

Tari Imre

Turós Máté

Borsodi Bence

Szamek Katalin

Módosné Iván Lili

Jancsik Árpád

dr. Petrov Anatolij

 

VÍZILABDA

Sportolók:

A válogatott kerettag sportolók:

Gelencsér Máté

Reisz Patrik

Gaszt Ronald

Slézia Dávid

Arató Valér

Raffai Barna

Sánta Balázs

Krutki Marcell

Holl Gábor

Tóth András

 

Edzők:

Lukács Gergely

De Blasio Domenico

Török Viktor

Vörös Tamás

Kovács Krisztián

Balázs Bence

Krizsán András

Csacsovszky Alex

Surányi László

Arató Zoltán

Barát Ferenc

 

KAJAK - KENU

 

Sportolók
  Fodróczi Vilmos

Ergométeres Magyar Bajnokság         200 m                I. hely

                                                       1000 m               III. hely

Bezdan, Nemzetközi verseny               K1 2000 m                      II. hely

                            I.Felnőtt VB Válogató                             K2 500 m                        VI. hely

                            Egyetemi Országos Bajnokság                           K1 500 m                        I. hely

                                                                                                   K2 500 m                        I. hely

                                                                                                   K4 500 m                        I. hely

                            Vidék Bajnokság                                               K1 500 m                        I. hely

                                                                                                   K2 500 m                        I. hely

                                                                                                   K4 500 m                            II. hely

                            II.Felnőtt VB Válogató                                        K2 200 m                            IV. hely

                            Felnőtt Magyar Bajnokság                                  K1 200 m                            VIII. hely

                                                                                                    K4 200 m                            II. hely

                                                                                                    K4 500 m                            IV. hely

                            Felnőtt Világkupa, Belgrád                                  K1 500 m C döntő VIII. hely

   Szmrtyka Rebeka

              Vígh Sándor Emlékverseny                                 Duatlon              III. hely

              I.Ifi EB-VB Válogató                                             K1 200 m              VII. hely

              Régiós Diákolimpia                                              K2 200 m              II. hely

              Országos Diákolimpia                                          K1 500 m              V. hely

                                                                                       K4 500 m              I. hely

                                                                                        K2 200 m              IV. hely

              Vidék Bajnokság                                                  K1 500 m              II. hely

                                                                                        K2 500 m              III. hely

              Ifjúsági Magyar Bajnokság                                  K1 200 m              IX. hely

                                                                                       K2 200 m              IV. hely

              Nagy Zoltán Emlékverseny                                  K1 2000 m              V. hely

                                                                                       K1 200 m              II. hely

                                                                                       K2 200 m              III. hely

              Keretfeltöltő Válogató                                         K1 500 m              II. hely

 Szigethy Virág                   Ifjúsági Rangsoroló               C1 500 m              IV. hely

                                                                                     C1 200 m              V. hely

              Maraton Országos Bajnokság                            C1 14 km              V. hely

              Ifjúsági Válogató                                              C2 200 m              II. hely

                                                                                     C2 500 m              I. hely

   Pörnecz Dávid

              Fizikai Felmérő Bajnokság                                  I. hely

              Bezdan, Nemzetközi Verseny                             K1 2000 m              III. hely

              Tolna, Évadnyitó Maraton                                  K2 10 km              I. hely

              Maraton Magyar Bajnokság                               K2 10 km              IV. hely

              Vidék Bajnokság                                              K2 1000 m              X. hely

                                                                                   MK1 4000 m              III. hely

              Országos Bajnokság                                       3x200 m váltó              II. hely

                                                                                     K2 4000 m              II. hely

              Nagy Zoltán Emlékverseny                                  K2 200 m              II. hely

             

Holczer Ákos

              Tolna, Évadnyitó Maraton                                  K2 10 km              I. hely

              Vígh Sándor Emlékverseny                               duatlon              I. hely

              Maraton Magyar Bajnokság                               K2 10 km              IV. hely

              Vidék Bajnokság                                             K2 1000 m              X. hely

              Országos Bajnokság                                       3x200 m váltó              II. hely

                                                                                     K2 4000 m              II. hely

              Nagy Zoltán Emlékverseny                                K1 2000 m              V. hely

                                                                                     K1 200 m              III. hely

                                                                                    K2 200 m              II. hely

              Keretfeltöltő Válogató                                        K1 2000 m              II. hely

 Szigethy Ábris

              Fizikai Erőfelmérő Bajnokság                               IV. hely

              Bezdan, Nemzetközi Verseny                             C1 2000 m              I. hely

              Tolna, Évadnyitó Maraton                                  C1 10 km              I. hely

              Régiós Diákolimpia                                           C1 2000 m              IV. hely

              Országos Diákolimpia                                        C1 1000 m              VIII. hely

              Vidék Bajnokság                                               C1 4000 m              IV. hely

              Országos Bajnokság                                          C1 4000 m              XI. hely

              Keretfeltöltő Válogató                                        C1 2000 m              VIII. hely

  Herpai Dorina

              Fizikai Erőfelérő Bajnokság                                    VIII. hely

              Régiós Diákolimpia                                              K2 200 m              II. hely

              Országos Diákolimpia                                           K2 200 m              IV. hely

                                                                                        K4 500 m              I. hely

              Vidék Bajnokság                                                   K2 500 m              III. hely

              Nagy Zoltán Emlékverseny                                  K1 2000 m              VIII. hely

                                                                                        K2 200 m              III. hely

  Fillár Csongor

              Vígh Sándor Emlékverseny                                 duatlon              III. hely

              Régiós Diákolimpia                                            K1 1000 m              IV. hely

              Vidék Bajnokság                                               K2 500 m              I. hely

                                                                                     K4 500 m              II. hely

              Ifjúsági Országos Bajnokság                               K4 1000 m              VII. hely

              Nagy Zoltán Emlékverseny                                  K1 2000 m              VII. hely

  Krikler Zsombor

              Vidék Bajnokság                                              K2 500 m              VI. hely

                                                                                           3x200 m váltó              II. hely

              Serdülő Magyar Bajnokság                                 3x200 m váltó              I. hely

              Ifjúsági Magyar Bajnokság                                  3x200 m váltó              VI. hely

                                                                                      K4 1000 m              VII. hely

              Nagy Zoltán Emlékverseny                                  K1 2000 m              VI. hely

                                                                                       K1 200 m              III. hely

                                                                                        K2 200 m              II. hely

 Elter Ármin

              Vidék Bajnokság                                                K2 500 m              VI. hely

                                                                                    3x200 m váltó              II. hely

                                                                                     K1 4000 m              VIII. hely

              Serdülő Magyar Bajnokság                  

Kapcsolódó galéria
2018. február 14. Sportiskolás díjátadó 2018
MEGOSZTÁS
HOZZÁSZÓLÁS
Legfrissebb
Vízilabda 2018. június 21.

HaBaWaBa: kis pólósok nagy olimpiája

Labdarúgás 2018. június 21.

Augusztusban folytatódik a kispályás bajnokság

Atlétika 2018. június 20.

Simon Dezső is rajthoz állna a vb-n