A PSN-es váltó ért először célba a Pécs-Harkányon

Atlétika

2018. március 5.

Március 4-én 34. alkalommal rendezték meg a Pécs-Harkány utcai futóversenyt, amelyen 25 kilométer várt a rajthoz állókra.

A PSN Zrt. Sportiskolát több futó is képviselte a neves megmérettetésen, Halász Ádám egyéniben betegséggel bajlódva a negyedik helyen ért célba, míg a Halász Ádámmal, Baumholczer Mátéval és Barna Tamással felálló trió váltóban felállhatott a dobogó legfelső fokára. A frissen igazolt Salamon Zalán a 33. helyen ért célba. A hölgyek versenyében a szintén PSN Zrt. Sportiskola színeiben induló Sebestyén-Bátai Réka nem talált legyőzőre, 3 perces előnnyel nyerte a versenyt. Női váltóban három PSN-es örülhetett éremnek, a triatlonos Sárszegi Noémi aranyérmes lett, Sebestyén-Bátai Réka és Fodor Gyöngyi pedig bronzéremmel térhetett haza a megmérettetésről.