Hírek

Bali Dániel kétszer lett a legjobb

Aerobik

2015. március 30.

Március 28-29-én Pécsett, az Expo Centerben rendezték az aerobik Magyar Kupa első fordulóját, amelyen a PSN Zrt. Sportiskola összes versenyzője színpadra lépett.

Bali Dániel kétszer lett a legjobb

- Jól sikerült a PSN Zrt. Sportiskola aerobik szakosztályának legelső megmérettetése, az élversenyzőink mellett a fiatalabb, egyéniben induló sportolóink is nagyon jól szerepeltek, de még sok munka vár ránk – mondta Réfi Eszter, az aerobik szakosztály vezetőedzője.

Kimagasló eredményt ért el a mindössze 18 éves Bali Dániel, aki egyéni felnőtt kategóriában az egész verseny legmagasabb pontszámával állhatott a dobogó legfelső fokára, majd párosban a Flex-HD SE aerobikosával, Hegyi Dórával szintén begyűjtötte az aranyérmet.

Eredmények:

  1. nap:

Basic UP 3 trió:

7. hely: Dániel Mirella, Schaffer Laura, Sarkadi Rebeka

Basic UP 3 csoport:

A csoport: 3. hely: Hilmer Dorina, Kocsis Karina, Nyulasi Csenge, Radnai Jázmin, Vincze Zoé Sára

B csoport, 7. hely: Garami Anna, Oletics Réka, Tímár Viktória, Vekedel Nóra, Vekedel Viktória

Basic UP 2 trió:

A trió: 3. hely: Bedő Csenge, Farkas Fanni, Várdaróci Gréta

B trió: 7. hely: Bauer Lili, Lukic Azra, Sümegi Mendi

Basic UP 2 csoport:

A csoport: 2. hely: Bábel Fiametta, Bedő Csenge, Farkas Fanni, Keller Lilla, Várdaróci Gréta

B csoport: 5. hely: Bauer Lili, Ignácz Réka, Lukic Azra, Sümegi Mendi

C csoport: 14. hely: Bérces Veronika, Gulyás Dzsenifer, Helmrich Hanna, Kondor Kitti, Varga Jázmin

 

  1. nap:

Basic UP 1 női egyéni: Dániel Klaudia 15. hely.

Felnőtt aerodance (Forma Fitt SE-vel közös egység): Bábel Felicitás (PSN), Opra Kata (PSN), Forma Fitt: Schneider Virág, Varga Dorottya, Tóth Dalma, Takács Tamara, Elter Gréta : 1. hely.

Sportaerobik UP 2 női egyéni: Ákoshegyi Dóra 4. hely.

Sportaerobik UP 3 női egyéni: Sal Kinga 5. hely.

Sportaerobik UP 1 trió: Csontos Nelli, Gál Szonja, Katona Virág 5. hely.

Sportaerobik felnőtt férfi egyéni: Bali Dániel 1. hely (az egész verseny legmagasabb pontszámával)

Basic UP 1 csoport: Baranyi Fanni, Hirth Alexandra, Göncz Rebeka, Laufer Zsófia, Weiling Anna 7. hely.

Basic UP 1 trió:

A trió: Baranyi Fanni, Göncz Rebeka, Laufer Zsófia 6. hely.

B trió: Gál Patrícia, Horváth Réka, Hirth Alexandra 10. hely.

Sportaerobik UP 1 női egyéni: Bábel Felicitás 4. hely.

Sportaerobik UP 2 csoport: Ákoshegyi Dóra, Mudik Fanni, Jordán Dorka, Ostrosics Réka, Szabó Babett 5. hely.

Sportaerobik felnőtt páros: Hegyi Dóra (Flex-HD), Bali Dániel 1. hely.

Sportaerobik felnőtt női egyéni: Mazács Fanni 2. hely.





 

 

Kapcsolódó galéria
2015. március 30. Aerobik Magyar Kupa 1. forduló
MEGOSZTÁS
Legfrissebb
2021. március 1.

Aktuális heti versenyek

Szinkronúszás 2021. március 1.

Csillogó ruhák, spárgák, érmek

Atlétika 2021. március 1.

Egy hétvége alatt két egyéni csúcs

Vízilabda 2021. február 24.

Három mérkőzésből három győzelem

Úszás 2021. február 23.

Hétvégén a kisebbeké volt a főszerep