Hírek

Érmekkel zárták a kajakosok a vidékbajnokságot

Kajak-kenu

2019. július 17.

Fadd-Domboriban eveztek július 12. és 14. között a Pécsi Kajak-Kenu Club versenyzői, a 2019-es vidékbajnokság, ahol dobogós helyezésekkel az élen szép eredményeket értek el, különböző kategóriákban.

Érmekkel zárták a kajakosok a vidékbajnokságot

A rövidebb távok versenynapján 4. helyen végzett a csapat 200 és 500 méteren, amely jól mutatja, hogy a csapat ezekre a távokra fókuszált a felkészülés során, verseny végére pedig 49 egyesületből a 9. helyezést érték el, hat arany-, öt ezüst-, és három bronzérem megszerzésével.

Eredmények:

500 méteren:

K1 felnőtt 500 m       1. Fodróczi Vilmos
                                 6. Vass Bence
                                 8. Sánta Viktor

K4 felnőtt 500 m      1. Sánta Viktor – Krikler Zsombor – Vass Bence – Fodróczi Vilmos

K2 felnőtt 500 m      1. Sánta Viktor – Fodróczi Vilmos

C1 felnőtt 500 m      5. Füzy István

K1 U23 500 m          2. Szmrtyka Rebeka

K1 ifi 500 m              5. Krikler Zsombor

K1 serdülő 500 m      3. Holczer Ákos

K2 serdülő 500 m     6. Pörnecz Dávid – Holczer Ákos

C1 serdülő 500 m      7. Szigethy Ábris

A nagy mezőnyökben a középfutam is már sikernek bizonyult több sportoló esetében, ha döntőbe nem is, de az elődöntőkig jutott 500 méteren egyes hajóban: Weiling M. Vendel, Pörnecz Dávid, Bánky Soma.

200 m:

K1 serdülő 200 m      1. Holczer Ákos

C1 serdülő 200 m      7. Szigethy Ábris

1000 m:

K1 felnőtt 1000 m      2. Fodróczi Vilmos
       
                                  4. Vass Bence

                                  8. Sánta Viktor

K2 felnőtt 1000 m      2. Vass Bence – Fodróczi Vilmos

K4 felnőtt 1000 m      2. Sánta Viktor – Krikler Zsombor – Vass Bence – Fodróczi Vilmos

C1 felnőtt 1000 m      3. Füzi István

K1 felnőtt 1000 m      2. Szmrtyka Rebeka

K1 ifi 1000 m              3. Krikler Zsombor

K2 serdülő 1000 m     9. Krikler Zalán – Weiling M. Vendel

K1 kölyök 1000 m       7. Szmrtyka Hannah

K2 kölyök 1000 m       4. Szmrtyka Hannah – Tavi Johanna

Bánky Botond és Tavi Johanna az elődöntőkig jutott 1000 méteren egyes hajóban.

2000 méteren:

K1 serdülő 2000 m    11. Bánky Soma

K2 serülő 2000 m      6. Krikler Zalán – Weiling M. Vendel

K1 serdülő 2000 m    12. Szegedi Júlia

                                  13. Ratkovics Csenge

K1 kölyök 2000 m     18. Raffay Soma

                                  21. Bánky Botond

MK1 kölyök 2000 m   15. Sárdy Márk

                                  16. Poppe Tamás
                                 
                                  34. Kocsis M. Zénó

K1 kölyök 2000 m        9. Szmrtyka Hannah
                       
                                   17. Tavi Johanna

MK1 gyermek U12 2000 m               10. Weiling Zalán

MK1 gyermek 2000 m U11               11. Kész Ármin

                                                        25. Nasir Pirooz

                                                        31. Vásárhelyi Gergő

MC1 gyermek 2000 m                       8. Szebeni Álmos

MK1 gyermek U10 2000 m               30. Szalai Bálint

Váltó versenyek:

K1 serdülő 3x200 m váltó                 1. Weiling M. Vendel – Pörnecz Dávid – Holczer Ákos

K1 serdülő 3x200 m vegyes váltó     2. Bánky Soma – Szegedi Júlia – Szigethy Ábris

MK1 gyermek 4x200 m váltó            6. Kész Ármin – Vásárhelyi Gergő – Nasir Pirooz – Szalai Bálint

MEGOSZTÁS
Legfrissebb
2020. szeptember 28.

Aktuális heti versenyek

Lövészet 2020. szeptember 28.

Közel volt a dobogó Csonka Zsófinak

Kézilabda 2020. szeptember 28.

Hétvégén a kézis lányok is megmérkőztek

2020. szeptember 25.

Ma az edzőket ünnepeljük