Hírek

Ügyesen nyitották az idényt az aerobikosok

Aerobik

2019. szeptember 22.

Szeptember 21-én kezdték meg az őszi szezont aerobikosaink az Ajkán rendezett Aerobik Regionális Kupa őszi versenyén. A PSN Zrt. versenyzői összesen 11 arany-, 3 ezüst-, valamint két bronzérem társaságában, és sok szép eredménnyel tértek haza.

Ügyesen nyitották az idényt az aerobikosok

A Magyar Torna Szövetség által szervezett versenyen a pécsiek sportaerobik, basic-aerobik és challenge kategóriák különböző korcsoportjaiban és összeállításaiban indultak.

EREDMÉNYEK:

Challenge UP 2 (12–14 évesek) és UP 3 (7–11 évesek)

– UP 2: Gergely Anna, Nagy Zóra, Pető Gréta, Szegő Szonja, Szurdi Janka           1. hely
– UP 3: Rudolf Csenge, Szauer Dóra, Téczely Nóra, Téczely Petra, Torma Lívia     1. hely

Basic-aerobik UP 4 (7–9 évesek), UP 3 (7–11 évesek) és UP 2 (12–14 évesek)


– UP 4 triók: Farkas Lili, Gáll Natália, Pintér Rea                        2. hely
                     Rudolf Hanga, Schönberger Stella, Szűcs Réka     3. hely
– UP 4 csoport: Farkas Lili, Gáll Natália, Pintér Rea, Rudolf Hanga, Schönberger Stella, Szűcs Réka 1. hely
– UP 3 triók: Iván Léna, Márton Nóra, Sánta Nadin               1. hely
                     Bánki Dalma, Hegedűs Fanni, Kovács Gréta     4. hely
– UP 3 csoportok: Iván Léna, Márton Nóra, Sánta Nadin, Bánki Dalma, Hegedűs Fanni, Kovács Gréta 1. hely
                 Gerencsér Emma, Kántor Míra, Katona-Győr Léna, Nógrádi Borbála, Szűcs Noémi, Winkler Vivien  4. hely
– UP 2 egyéni: Horvay Anna     2. hely
– UP 2 csoport: Buzási Bettina, Hámor Mínea, Sárosi Luca, Tomsics Hanna, Vétek Réka     1. hely

Sportaerobik UP 3 (7–11 évesek)

– UP 3 Női egyéni: Miklós Eszter                  1. hely
                              Szendelbacher Borka      2. hely
                              Almási Hanna Izabella     3. hely
                              Bognár Adrienn               4. hely
                              Böhönyei Bianka             5. hely
Férfi egyéni:          Böhönyei Bálint               1. hely
Páros:                   Miklós Eszter és Böhönyei Bálint     1. hely
Trió:                      Almási Hanna Izabella, Böhönyei Bianka, Miklós Eszter     1. hely
Csoport: Almási Hanna Izabella, Böhönyei Bianka, Bognár Adrienn, Miklós Eszter, Szendelbacher Borka     1. hely

Az aerobik szakosztály tagjai folytatják felkészülésüket, következő állomásuk az október elsején esedékes Magyar Kupa lesz.

Gratulálunk a versenyzőknek, edzőiknek és a szülőknek!

További képek a versenyről a PSN Zrt. Aerobik Szakosztály Facebook oldalán találhatók. 

MEGOSZTÁS
Legfrissebb
Kézilabda 2019. november 18.

Íme, a hétvégi kézilabda termés

Lövészet 2019. november 12.

Megtelt a lőtér vasárnap

Korcsolya 2019. november 11.

Világkupa-győztes gyorskoriban a férfi váltó

Aerobik 2019. november 11.

A fővárosban taroltak aerobikosaink