Hírek

Érmek hada és az év sportolói a Magyar Kupán

Aerobik

2020. október 5.

Szombaton, Kozármislenyben kezdődött meg az aerobik országos versenyszezon, így szakosztályunk apraja-nagyja is bemutathatta tudását a kétnapos Magyar Kupa I. fordulóján, amelyen ráadásként a PSN Zrt. három kiemelt sportolóját díjazták is.

Érmek hada és az év sportolói a Magyar Kupán

SZOMBATI EREDMÉNYEK:

A legkisebbeknél (7-9 évesek között) 4. helyen végzett Bencsik Bianka, Börtsök Zsófia, Gàll Laura, Hegedűs Jàzmin és Rudolf Dorka. Egy korosztállyal feljebb (7-11 éveseknél) 6. helyezést értek el: Árgyelán Kíra, Árgyelán Zorka, Friedmann Írisz, Kriszt Hédi, Nagy Petra és Sziládi Réka.

Basic eredmények:

UP 3 trióban 6. lett Szücs Noémi, Téczely Nóra és Téczely Petra.

Csoportban ezüstérmet szerzett:

Bánki Dalma, Kovács Gréta, Paulovics Dóra, Téczely Nóra, Téczely Petra.

A 12-14 évesek között 7. helyen végzett Nagy Zóra, Sárosi Luca pedig 11. lett egyéniben.

Trióban 13. helyezést ért el Márta Dorina, Pető Gréta és Szabó Kitti, míg a csoport a 10. helyen végzett:

Nagy Zóra, Sárosi Luca, Szurdi Janka, Torma Lívia.

VASÁRNAPI EREDMÉNYEK:

Sportaerobik UP 3 eredmények:

Miklós Eszter 1. hely

Almási Hanna Izabella 8. hely

Böhönyei Bálint 4. hely

Mudik Kevin 3. hely

Miklós Eszter, Böhönyei Bàlint 2. hely

Schönberger Stella, Mudik Kevin 4. hely

Almási Hanna Izabella, Iván Léna, Pintér Rea trió 4. hely

Márton Nóra, Rudolf Hanga, Sánta Nadin trió 6. hely

Almási Hanna Izabella, Böhönyei Bálint, Iván Léna, Miklós Eszter, Pintér Rea csoport 2. hely

Márton Nóra, Rudolf Hanga, Sánta Nadin, Schönberger Stella, Winkler Vivien csoport 7. hely

Sportaerobik UP 2:

Laklia Vanda 8. hely

Bognár Adrienn, Szendelbacher Borka, Szirtes Míra trió 4. hely

Böhönyei Bianka, Bognár Adrienn, Keller Korina, Szendelbacher Borka, Szirtes Míra csoport 3. hely

Aerodance UP 2:

Bognár Adrienn, Dóra Luca, Keller Korina, Knoch Dorina, Laklia Vanda, Szendelbacher Borka, Szirtes Míra, Tímár Viktória 5. hely

Sportaerobik UP 1 női egyéni:

Sal Kinga 3. hely

Aerodance UP 1:

Bedő Csenge, Buzási Bettina, Horvay Anna, Sal Kinga, Szommer Hédi, Várdaróci Gréta 5. hely

Sportaerobik felnőtt:

Ákoshegyi Dóra 2. hely

Bali Dániel 1. hely

Farkas Balázs, a Flex-HD (Ökrös Janka, Ruzicska Vanessza, Szőllősi Panna) és az Óbudai WDSE versenyzőivel (Hajdú Kata, Makranszki Anna, Simon Zsófia, Lőcsei Zoltán) 1. hely

Versenyen kívül bemutatta a gyakorlatát és elsöprő sikert aratott:

Mazács Fanni és Bali Dániel páros. Gyakorlatuk most debütált.

Mazács Fanni, Farkas Balázs és Lőcsei Zoltán (Óbudai WDSE) trió.

Bali Dániel, Mazács Fanni, Farkas Balázs, Lőcsei Zoltán (Óbudai WDSE) Szőllősi Panna (Flex-HD) vàlogatott csoport.

Basic UP 1 eredmények:

Várdaróci Gréta 2. hely

Bedő Csenge 7. hely

Buzási Bettina 6. hely

Bedő Csenge, Buzási Bettina, Várdaróci Gréta trió 2. hely

ÉV SPORTOLÓI DÍJAK

A Magyar Kupa 1. fordulójának alkalmából kihirdetésre kerültek a 2019-es év sportolói is, három PSN Zrt.-s aerobikos is kivívta ezt a címet.

Juniorok között az év női sportolója:

ÁKOSHEGYI DÓRA

Felnőtteknél "címvédésre" került sor és ismét MAZÁCS FANNI lett az év női sportolója.

Felnőtt férfiaknál pedig kibérelt helyen a bajnok:

BALI DÁNIEL



Gratulálunk minden aerobikosunknak és edzőiknek! 

MEGOSZTÁS
Legfrissebb
Torna 2020. október 28.

Csapatban szerepeltek fiatal tornászaink

Úszás 2020. október 26.

Országos bajnoki cím az úszóknál

2020. október 26.

Aktuális heti versenyek