Eredményes OB-t zártak a pécsi triatlonisták

Dátum:: 2021 augusztus 11346 szó1.7 perc átlagos olvasási idő

Az elmúlt hétvégén, a pécsi Tüskésrét adott otthon a Triatlon Országos Bajnokság, Sprint Amatőr Kupa, és Váltó verseny egyik fordulójának, ahol a szakosztály sportolói szépen helytálltak.

Az eseményt egy céges váltó versennyel avatták fel a szervezők, ahol a PSN Zrt-t két csapat is képviselte. Közülük az egyik trió a dobogó legfelső fokára állhatott fel, másik pedig 7. helyen végzett. 

Az alábbiakban a triatlon szakosztály eredményei láthatók, részletesen:

Újonc 1 fiú:      Ziener Zalán                      23.

 
Újonc 2 lány, fiú:        Bors Minka                    35.        

                            Juhász Kamilla                      57.                       

                              Kis-Gál Zsolna                     55.
                                  csapat:                            10.

                             Makkos Szabolcs                   18.

                              Láda Botond                         61.

                             
Gyermek lány, fiú:  Bors Hanga                       59.

                              Csertán Hanna                  70.                   

                              Juhász Napsugár              66.

                              Kis-Gál Torontál                78.

                              Tatai Csanád                      37.
                                   csapat:                          15.

 Serdülő lány:       Karácsony Lilla                 60.        

                              Makkos Enikő                   45.

Sprint Amatőr Kupa eredményeink:

Ifjúsági:                 Bódis Gréta                       24.

                              Draxler Alexia                   23.

                              Éreth Máté                        31.        

              
Junior:    Esztergomi Zsófia                             8.

               Rankasz Bora                                    10.        

               Sohár Anna                                         7.

               Gyöngyi Kristóf                 12.

Felnőtt:               Sárszegi Noémi                1.           abszolút női

                            Thassy Tíra                       2.           felnőtt 4 női

                            Tomozi Zsófia                  1.           felnőtt 2 női

                             Kovács Márton                7.           abszolút férfi

                             Osváth Gergő                   5.           felnőtt 4 férfi

                             Szabolcsi Attila                2.           veterán 1 férfi

                             Szabó Péter                      3.           felnőtt 4. férfi

 Váltó:

 Újonc lányok:  Bors Minka – Juhász Kamilla – Kis-Gál Zsolna                       13. hely
 Gyermek fiúk:  Kis-Gál Torontál – Makkos Szabolcs – Tatai Csanád              11. hely
 Gyermek lányok:  Bors Hanga – Juhász Napsugár – Csertán Hanna             13. hely
 Serdülő lányok:  Karácsony Lilla – Makkos Enikő – Mudra Málna                  12. hely
 UP 2 lányok (ifjúsági, junior): Esztergomi Zsófia – Rankasz Bora – Sohár Anna                 7. hely
 Elit nők:   Sárszegi Noémi – Hangya Adrienn – Soós Fanni                                                 1. hely

Gratulálunk minden résztvevőnek, versenyzőnek és kollégának, valamint külön köszönjük szervezőknek a remek munkát!