IV. Pécsi Önkormányzati Egészségnap
SPORTOLJUNK EGYÜTT!
Május 10-én, szombaton a pécsi önkormányzattal közösen, a PSN Zrt. – Pécsi Sportiskola tematikus programmal készül a IV. Pécsi Önkormányzati Egészségnapra, a Lauber Dezső Sportcsarnokban.
Szeretettel hívjuk és várjuk a PSN Zrt. – Pécsi Sportiskola sportolóit, edzőit, dolgozóit és a családokat az egésznapos programra, amellyel felhívjuk a városlakók figyelmét a sportolás és az egészségmegőrzés fontosságára.
Program:
10:00 Megnyitó A rendezvényt megnyitja Péterffy Attila Pécs polgármestere és Dr. Kovács Ágnes az EEI orvos igazgatója
10:15-11:00 Napindító ALAKFORMÁLÓ by FitnexX
Zsírégetés, izomfejlesztés a kritikus zónákra fókuszálva
A mozgást vezeti: Dr. Solt Edit
11:15-12:00 SZENIOR ÖRÖMTÁNC Mozdulj VZsuzsival!
12:30-13:15 INSANITY by FitnexX
Az intenzív óra kedvelőinek, célkeresztben az állóképesség fejlesztés, Hodosán Dáviddal
13:45-14:30 GERINCTORNA by FitnexX
A harmonikus izomfejlesztésért, hatékony edzés a gerinc egészségéért, Mártai Lia gyógytornásszal
Minden FitnexX-edzés után ajándékcsomagot sorsolunk ki a résztvevők között. Legyél Te, aki megnyered az ötalkalmas bérletet és FitnexX táskát!
14:45 Rendezvény zárása
10:00-15:00 Gyereksarok
A rendezvény ideje alatt büfé üzemel.
Kitelepül a PSN Zrt. – Pécsi Sportiskola Szabadidő szakosztálya, a Pécsi Amatőr Sport aktivitással, valamint a Fitnexx Premium Fitness Club.

