Két győzelem hazai medencében
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság, Pécs:
Pécsi Sportiskola – Sopron: 15-0
Pécsi Sportiskola – AVUS: 13-4
Csapat tagjai:
Czibolya Áron, Horváth Bercel, Szőts Ábel, Fonay Olivér, Zsebők Regő, Bak Balázs, Kovács Botond, Wágner Sebestyén, Krizsán Márton, Tuza Mihály, Krizsán Bernát, Imreh Marcell, Kis-Gadó Olivér, Szabó Csanád, Papp-Hoffer Kende, Koncz Dániel, Leib András, Péterfai Áron
Edzők: Krizsán András, Palatinus Erik
Mestermérleg: “Az első mérkőzésen a várakozásoknak megfelelően, magabiztos győzelmet arattunk a Sopron ellen. A második találkozón, a bajnokságban eddig szintén nagy arányú győzelmeket halmozó, ez idáig veretlen AVUS (Szombathely) csapatával mérkőztünk meg. Tudtuk erről a mérkőzésről, hogy nagyban befolyásolni fogja a bajnoki cím sorsát. Az első negyedben picit kapkodva játszottunk, elöl hoztunk néhány rossz döntést, kimaradtak a helyzeteink, amiből gólt kaptunk és két büntetőt is hibáztunk. Ennek köszönhetően egygólos hátrányba kerültünk. A második negyedtől elkezdtünk pontosabban, figyelmesebben játszani elöl, hátul feszesen tartottuk a védekezést, illetve fizikálisan a szombathelyiek fölé tudtunk kerekedni és olyan tempót diktáltunk, amit ellenfelünk nem tudott tartani. Fokozatosan kinyílt a mérkőzés és magabiztos győzelem lett a vége a javunkra. Ezzel egy kis lépéssel közelebb kerültünk a bajnoki címhez és az Országos Final 8-hez. Gratulálok a csapatomnak, nemcsak a mérkőzésekhez, hanem a szorgalmas munkához is, de nem dőlünk hátra, mert sok feladat és komoly kihívások várnak ránk még idén!
Hajrá, Pécs!”

