Magyar Kupa II. forduló, Nyíradony

Dátum:: 2021 június 14767 szó3.8 perc átlagos olvasási idő

Az elmúlt hétvégén tartották az aerobik Magyar Kupa II. fordulóját Nyíradonyban. A kétnapos versenyen a PSN Zrt. utánpótlás és felnőtt sportolóinak bemutatóin kívül a Világkupa érmes versenyzőit és felkészítőit is díjazták.

1. versenynap eredmények

CHALLENGE

UP 4 (7-9 évesek):

Armbruszt Zsófia, Bózsa Panna, Kovács Hanga, Mesztegnyei Anna, Sziládi Zoltán – 3. hely


UP 3 (9-11 évesek):

Benkő Dóra, Deák Georgina, Korógyi Dézi, Mühl Dorka, Takács Dominika, Vajda Nilla – 3. hely


UP 2 (12-14 évesek):

Deák Regina, Gyurisa Emma, Juhász Hanna, Mihály Mínea, Moldován Kincső – 11. hely


BASIC

UP 4 trió:

Árgyelán Zorka, Bencsik Bianka, Friedmann Írisz – 4. hely


UP 4 csoport:

Árgyelán Zorka, Bencsik Bianka, Börtsök Zsófi, Friedmann Írisz, Kriszt Hédi – 3. hely


UP 3 trió:

Árgyelán Kíra, Rudolf Dorka, Siklér Csenge – 4. hely

Börtsök Zsófi, Kriszt Hédi, Suvák Míra – 9. hely


UP 3 csoport:

Árgyelán Kíra, Hegedűs Jázmin, Rudolf Dorka, Siklér Csenge, Suvák Míra, Szabó-Vertán Csenge – 5. hely


UP 2 n
ői egyéni:

Paulovics Dóra – 6. hely

Sárosi Luca – 11. hely


UP 2 trió:

Bánki Dalma, Hegedűs Fanni, Kovács Gréta – 6. hely

Szücs Noémi, Téczely Nóra, Téczely Petra – 9. hely

Sárosi Luca, Szauer Dóra, Szurdi Janka – 4. hely


UP 2 csoport:

Bánki Dalma, Hegedűs Fanni, Kovács Gréta, Paulovics Dóra, Téczely Nóra, Téczely Petra – 6. hely

Sárosi Luca, Szauer Dóra, Szücs Noémi, Szurdi Janka, Torma Lívia – 9. hely

A Magyar Kupa 2. napján díjazták a Világbajnokság érmes versenyzőit és felkészítőit egy nagyon színvonalas videóösszeállítás bemutatása mellett. A versenyen ezúttal a felnőtt válogatott tagjai is részt vettek az utánpótlással egyetemben.

 

2. versenynap eredmények

Felnőtt női egyéni:

Ákoshegyi Dóra – 1. hely

Felnőtt férfi egyéni:

Bali Dániel – 1. hely

Felnőtt páros:

Mazács Fanni, Bali Dániel – 1. hely

Farkas Balázs az aerodance csapat tagjaként (Flex-HD, Óbudai WDSE versenyzőivel) aranyérmet szerzett.

A felnőtt válogatott csoport szintén szemkápráztató, aranyérmes produkciót mutatott be: Szőllősi Panna (Flex-HD), Lőcsei Zoltán (Óbudai WDSE), Mazács-Bali-Farkas (PSN Zrt.)


SPORTAEROBIK UP 3

Női egyéni:

Miklós Eszter – 1. hely

Schönberger Stella – 5. hely

Férfi egyéni:

Böhönyei Bálint – 1. hely

Páros:

Miklós Eszter és Böhönyei Bálint – 1. hely

Trió:

Almási Hanna Izabella, Iván Léna, Pintér Rea – 2. hely

Rudolf Hanga, Sánta Nadin, Schönberger Stella – 4. hely

Csoport:

Almási Hanna Izabella, Böhönyei Bálint, Iván Léna, Miklós Eszter, Pintér Rea – 1. hely

Gáll Laura, Rudolf Hanga, Schönberger Stella, Schönberger Szofi, Sziládi Réka – 5. hely

SPORTAEROBIK UP 2

Laklia Vanda – 8. hely

Márton Nóra – 10. hely

Trió:

Bognár Adrienn, Szendelbacher Borka, Szirtes Míra – 2. hely

Csoport:

Bognár Adrienn, Böhönyei Bianka, Laklia Vanda, Szendelbacher Borka, Szirtes Míra – 1. hely

AERODANCE UP 2:

Bognár Adrienn, Böhönyei Bianka, Dóra Luca, Laklia Vanda, Márton Nóra, Szendelbacher Borka, Szirtes Míra, Winkler Vivien – 4. hely
 

SPORTAEROBIK UP 1

Női egyéni:

Keller Korina – 6. hely

UP 1 AERODANCE:

Buzási Bettina, Keller Korina, Knoch Dorina, Kilián Korinna, Sal Kinga, Tímár Viktória – 6. hely

BASIC UP 1

Női egyéni:

Buzási Bettina – 2. hely

Kilián Korinna – 11. hely

Trió:

Márta Dorina, Nagy Zóra, Várhegyi Zsófia – 8. hely

Csoport:

Gergely Anna, Márta Dorina, Nagy Zóra, Pető Gréta, Várhegyi Zsófia – 6. hely

BASIC FELNŐTT

Női egyéni:

Várdaróci Gréta – 11. hely

Trió:

Buzási Bettina, Kilián Korinna, Várdaróci Gréta – 1. hely

A szokásostól eltérően ezúttal az edzők is kaptak érmet. Az UP 2-es és UP 1-es versenyzők minden edzőnek személyre szabott, névre szóló verssel ellátott oklevéllel és éremmel készültek.

 

Gratulálunk minden sportolónak, edzőnek, szülőnek és szervezőnek!