Egészségügyi okokból visszalép Csonka Zsófia az Eb-től

2022 március 24

Habár Csonka Zsófia remek eredményekkel és nagyon pozitívan várta a március 20-27. között, Norvégiában megrendezendő Európa-bajnokságot, amelyen három számban is lőállásba állt volna, sajnos egészségügyi okokból nem tud részt venni a kontinensviadalon.

A PSN Zrt.-Pécsi Sportiskola olimpikon sportlövője a következőket tetté közzé Facebook-oldalán:

– A környezetemben élők tudják, hogy mennyit készültem az elmúlt időszakban és igazán mélyről építkezve jutottam el idáig légpisztollyal. Úgy tűnik, most mást tervez velem a Jóisten, aki nem engedte el a kezemet a bizonytalan pillanatokban sem! Bár most visszakerül a helyére az üres bőrönd és a gyógyulásom kerül előtérbe, utána folytatom a megkezdett munkát és várom a következő alkalmat, amikor a kész bőrönddel együtt útra kelhetek. Köszönöm szépen a klubomnak, Pécsi Sport Nonprofit Zrt-nek.és oly sok mindenkinek, aki segítette a felkészülésemet. Sajnálom, hogy nem tudjuk együtt átélni mindazt az örömöt, amivel remélem, hogy járt volna a részvételem!