Lukács Gergely további négy évre az MVLSZ elnökségi tagja
2024 október 14
Október 12-én tartották a Duna Arénában a Magyar Vízilabda Szövetség tisztújító közgyűlését. A küldöttek további négy évre, a 2022-ben a sportág élére kinevezett olimpiai bajnok Madaras Norbertet választották meg elnöknek. Ezt követően az elnökség összetételéről is döntés született. A Területi Liga képviseletében a PSN Zrt. – Pécsi Sportiskola vízilabda szakosztályának vezetője, Lukács Gergely újra elnökségi tag lett, így második ciklusát kezdheti meg.
Gratulálunk!
https://www.waterpolo.hu/hirek/tovabbi-negy-evig-madaras-norbert-az-mvlsz-elnoke

