Megünnepeltük a bajnokokat
A PSN Zrt. méltó módon kívánta megünnepelni kiemelt sportolóinak győzelmeit az úszó és paraúszó Európa-bajnokságon, valamint az aerobik világbajnokságon elért eredményeikért, így a tegnapi napon ünnepélyes keretek között gratulált nekik a vezetőség.
A májusi úszó Európa-bajnokságon Kenderesi Tamás hatalmas hajrával nyert bronzérmet, a Madeira-szigeten tartott paraúszó EB-ről pedig Konkoly Zsófi és Iván Bence hoztak haza összesen hat érmet minden idők legjobb magyar szereplésével megfűszerezve.
A Bakuban tartott aerobik vb-n Mazács Fanni, Bali Dániel, Farkas Balázs és Ákoshegyi Dóra képviselték a PSN Zrt.-t a kiutazó magyar csapatot, akiket Varga-Réfi Eszter, az aerobik szakosztályunk vezetője kísért ki Azerbajdzsánba. A nemzetek rangsorában a magyar csapat bronzérmet szerzett, a PSN triója (Mazács, Farkas, Bali) pedig ezüstérmet érő versenygyakorlatot mutatott be.
Az ünnepélyen Máté János vezérigazgató és Sági Zoltán létesítmény és sport főmunkatárs tartottak beszédet és mondtak köszönetet a kitartó munkáért, megemlítve minden benne szereplőt, és azok fontos feladatait. A gyönyörű helyezéseket és a kiváló közös munkát kiemelkedőnek nevezték, kitértek arra is, hogy mindezt a járványügyi helyzet okozta nehézségek ellenére sikerült elérni.
Az átadót egy kötetlen beszélgetés követte, ahol a vezetőség, az edzők és a sportolók megvitatták a bajnokságokat megelőző és azalatti kihívásokat, meséltek a versenyről, az élményekről és a jövőről.
Az ünnepségen Kenderesi Tamás, Bali Dániel és Farkas Balázs sportolók, illetve Jancsik Árpád és Tari Imre úszóedzők nem tudtak sajnos részt venni, de a PSN Zrt. vezetősége nekik is szívből gratulál, és igyekszik minél hamarabb alkalmat találni az ő köszöntésükre is.

