Egyéniben és összetettben is díjazták triatlonosainkat

2022 március 22

Március 19-én rendezte a Magyar Triatlon Szövetség a díjátadó gáláját, amelyen a 2020 és 2021-es években kiemelkedő teljesítményt nyújtó triatlon versenyzőket, valamint a sportággal foglalkozó egyesületeket, szakosztályokat díjazták.

Az elmúlt két évben számos hazai és nemzetközi versenyen tudtak pontokat gyűjteni a trialonosok, a legjobbaknak járós elismeréseket Kindl Gábor, az MTSZ elnöke, Lehmann Tibor, az MTSZ szakmai alelnöke és Lipták Tamás, az MTSZ szakmai igazgatója adta át.

A PSN Zrt.-Pécsi Sportiskola triatlon szakosztályának versenyzői kimagaslóan teljesítettek mindkét szezonban országos és nemzetközi szinten is, amelynek eredményeként az egyesületi pontversenyben három kategóriában is díjazták a pécsieket.

Összetett egyesületi pontverseny:         2. helyezett

Elit egyesületi pontverseny:                     1. helyezett

Amatőr egyesületi pontverseny:             3. helyezett

2021-ben pedig az egyesületi pontversenyben  két kategóriában ért el dobogós helyezést a pécsi szakosztály:

Összetett egyesületi pontverseny:         3. helyezett

Elit egyesületi pontverseny:                     2. helyezett

 

A fenti eredmények a szakosztály közel 70 fős sportolói közösségének teljesítményéből, eredményeiből tevődtek össze. Egyéniben a PSN Zrt.-Pécsi Sportiskola huszonkét sportolója vehetett át díjat az előző két évben nyújtott munkája eredményeként. 

 

A PSN Zrt. triatlon szakosztályának díjazottai:

Nők Férfiak
Sárszegi Noémi Bicsák Bence
Soós Fanni Péter Benedek
Hangya Adrienn Schwarcz Botond
Molnár Sára Khaut András
Strobl Anita Maróti Vilmos
Szerencsés Lili Szabolcsi Attila
Dr. Thassy Tíra Gyöngyi Kristóf
Tomozi Zsófia Fehér Tibor
Adrián Dorottya Makkos Szabolcs
Zömbik Anna  
Esztergomi Zsófia  
Sohár Anna  
Draxler Alexia