Nem sikerült a legjobb 12 közé jutás
U15 2. kör Felsőház III/B csoport
PSN Zrt. – Pécsi Sportiskola – Komló: 28-25 (13-13)
Pintér (k), Harmat (k), Lépold (k), Bálint, Barlai , Bugovits, Erdősi (2), Gerner (1), Kakas (1), Márton (10), Mester (1), Monostori (1), Nyuschal (4), Szommer, Winkler (2), Kecskés
OTP Bank-Pick Szeged – PSN Zrt. – Pécsi Sportiskola: 32-22 (14-9)
Pintér (k), Harmat (k), Lépold (k), Bálint, Barlai (8 ), Bugovits, Erdősi, Gerner, Kakas, Márton (8 ), Mester (1), Monostori (2), Nyuschal (2), Szommer, Winkler (7), Kecskés
PSN Zrt. – Pécsi Sportiskola – Simontornyai KK: 34-31 (16-15)
Lépold (k), Pintér (k), Bálint, Barlai (10), Bugovits, Erdősi, Gerner (4), Lakatos, Márton (15), Mester (4), Szommer (1), Winkler
Tisza Volán SC – PSN Zrt. – Pécsi Sportiskola: 49-21 (20-13)
Lépold (k), Pintér (k), Bálint, Barlai (2), Bugovits, Erdősi (2), Gerner, Lakatos, Márton (9), Mester (4), Szommer (2), Winkler (1)
Kovács Gábor – vezetőedző, Kovács Jenő – edző
Kovács Gábor: “Sajnos nem sikerült kiharcolni a továbbjutást az ország legjobb 12 csapata közé, azonban ezt nem ma rontottuk el, hanem az első fordulóban decemberben, hazai pályán a Pick Szeged ellen. Összegzésképpen jó játékkal vertük a Komló és Simontornya csapatait, de egyik Szeged ellen sem termett számunkra babér, ahogy a többieknek sem. Egy célunk van, hogy fejlődjünk, napról napra többek legyünk, minden további mérkőzést megnyerjünk, és a lehető legjobban végezzünk a hátralévő időszakban, mondhatni van bőven munka még előttünk.”

