Három győzelem és egy vereség Szekszárdon
Országos Gyermekbajnokság LU12 VIII. csoport (Baranya, Somogy, Tolna) 9. forduló, Szekszárd:
PSN Zrt. A – Pécsi Sportiskola – Komló: 23-11 (11-8)
Hosszúhetényi Sport KFT – PSN Zrt. A – Pécsi Sportiskola: 11-18 (6-7)
Pap M. (k), – Bene, Heincz, Landler, Vukman, Parádai, Gróf
Csere: Imrek, Bublik, Pap Sz., Szabó-Marton, Léránt
Pálmai Viktória edző: „A mai mérkőzéseink kicsit olyanok voltak, mint a bolondos dallamok. A szétszórtság mellett azért mutattak a lányok szép jeleneteket is. Kifejezetten örülök, hogy mindenki dobott gólt, és hogy az egész csapat küzdött. Gratulálok a győzelmekhez!”
Szekszárdi FGKC – PSN Zrt. B. – Pécsi Sportiskola: 21-16 (10-7)
Balla(k)- Balog, Rudelic, Biró, Bogos, Schram, Tollas
Cs: Nagy, Rudicsics
PSN Zrt. B. – Pécsi Sportiskola – Mohácsi TE 1888: 16-15 ( 8-5)
Balla(k)- Tollas, Rudelic, Biró, Bogos, Schram, Balog
Cs: Nagy(k), Ruzsicsics
Gúnya Ferenc, edző: „Két kiváló ellenféllel találkoztunk. Mindkét mérkőzésen lelkesen, jól védekezve kézilabdáztunk. Támadójátékunkban gyönyörű megoldások és kihagyott helyzetek váltották egymást. Összességében dicséret illeti a csapatot, kevés cserével is végig bírtuk az iramot. A szezon vége felé kijelenthetjük, hogy szépen helyt álltunk a bajnokságban.”

