Végső búcsú Bernáth Miklóstól

2021 október 27

Ahogy arról korábban hírt adtunk, 2021.10.18-án pótolhatatlan veszteség érte a Pécsi Sport Nonprofit Zrt.-t és a pécsi sportéletet. Bernáth Miklós nemcsak vezérigazgató-helyettes volt, hanem szerető férj, édesapa, nagyapa, kiváló barát és remek sportember. Utolsó útjára családja és a hozzá legközelebb álló barátai kísérik majd. Sokan jelezték, hogy szeretnék leróni kegyeletüket, amelyre a család kérését szem előtt tartva a temetési szertartáson nem lesz alkalmuk, ezért november 11-én, csütörtökön 18:00-kor közös megemlékezést tartunk a Lauber Dezső Sportcsarnok délkeleti oldalánál lévő olimpiai parknál. Szeretettel várunk mindenkit, aki egy szál gyertyával vagy virággal szeretne tisztelegni elhunyt barátunk emléke előtt.