Újabb pécsi büszkeséggel a csapatban az U16-os magyar válogatott is világbajnok
2022 augusztus 27
Alig egy hét telt el az U18-as vízilabda világbajnokság elsöprő magyar győzelme óta, máris újra ünnepelhet a nemzet, hiszen az U16-os válogatott legyőzte Görögországot a döntőben!
A görögországi Vóloszban megrendezett vb-n fináléjában ráadásul a Pécsi Sportiskolás Tóth András lőtte a győztes gólt, a meccs vége előtt 30 másodperccel!!
Dávid Zoltán együttese fantasztikus csapatjátékkal (kilenc játékosunk szerzett gólt) nyert 11-10-re a görögök ellen, ráadásul a lány válogatott is legyőzte szintén görög ellenfelét, így ők is megkaparintották a vb aranyat!
Gratulálunk minden játékosnak és edzőnek, büszkék vagyunk a magyar sikerekre!

