Hazai pályán játszottak U12-es leány kézilabdázóink
Országos Gyermekbajnokság LU12 VIII. csoport (Baranya, Somogy, Tolna) 8. forduló Pécs:
PSN Zrt. A – Pécsi Sportiskola – Kozármisleny SE Fehér: 18-7 (10-3)
PSN Zrt. A – Pécsi Sportiskola – Mohácsi TE 1888: 18-8 (12-2)
Heincz (k), – Léránt, Éva, Landler, Vukman, Szabó-Marton, Bálint
Csere: Pap M. (k), Gróf, Kapitány, Imrek, Jolántai, Bene
Pálmai Viktória edző: “A mai napon inkább az egyéni játék mutatkozott meg, a páros kapcsolatok most nem voltak olyan erősek, mint legutóbb. Az első játékban nagyon sok labdát adtunk el, ezt sikerült csökkenteni a második mérkőzésen. Örülök, hogy a hibákat már a játék közben igyekeznek javítani a lányok. Gratulálok a csapatnak!”

PSN Zrt. B – Pécsi Sportiskola – Kozármisleny SE Kék: 13-17 (7-7)
Nagy(K)- Tollas, Rudelic, Bíró, Bogos, Vásárhelyi, Balog
Cs.: Balla(K), Helmrich, Ruzsics
Kozármisleny SE Fehér – PSN Zrt. B – Pécsi Sportiskola: 14-14(3-6)
Balla(K)- Helmrich, Rudelic, Bíró, Bogos, Vásárhelyi, Balog
Cs.: Nagy(K), Ruzsics, Tollas
Gúnya Ferenc, edző: “Mindkét mérkőzésen nagyon jó első félidőt produkáltunk, később kissé elfáradtunk. A második találkozón az ellenfél fordított, a végjátékban a győzelemért támadhattunk. Hősiesen küzdöttünk, jobb helyzetkihasználással máshogy is alakulhattak volna a végeredmények. Dicséret illeti a lányokat.”

